Kariera

Junior C#/.NET Developer-Programista/Programistka (Research & Development)
(ostatnia modyfikacja 12 stycznia 2023)

Ogólne wymagania: C#, SQL Server, Angielski

Szczegółowy zakres obowiązków:
• Projektowanie architektury aplikacji wielowarstwowych .NET,
• Wykonanie komponentów programowych C#, PowerShell, WPF, WinForms, ASP.NET MVC, MSIL, WCF, Ext.NET, HTML, CSS, JS, jQuery, Bootstrap, Angular, WWF,
• Przetwarzanie kodu pośredniego platformy .NET, tzw. Assembly Weaving,
• Programowe zarządzanie maszynami wirtualnymi Microsoft Hyper-V, Oracle VirtualBox,
• Rozwój aplikacji strumieniującej i przetwarzającej wideo,
• Rozwój firmowej strony internetowej,
• Analiza wymagań biznesowych i wskazywanie kierunków rozwoju aplikacji i bibliotek,
• Nauka technologii, bibliotek i narzędzi niezbędnych do wykonywania powierzonych zadań,
• Budowanie modeli informatycznych i matematycznych,
• Budowanie modeli relacyjnych danych i aplikacji bazodanowych z użyciem Microsoft SQL Server, Microsoft Entity Framework i SQL Server Reporting Services,
• Automatyzacja testów UI i testów integracyjnych,
• Wykonywanie badań teoretycznych i rozwojowych we wskazanych obszarach,
• Przygotowanie artykułów i skryptów z zakresu technologii skryptowania w systemach z rodziny Microsoft.

Wymiar czasu pracy
• Praca 100% zdalna, synchronizacja postępu prac przez komunikator i tablice Kanban,
• Dyspozycyjność kilka godzin dziennie, tak, aby praca nie kolidowała z edukacją, rozwojem osobistym i życiem rodzinnym.

Narzędzia codziennej pracy:
• Microsoft Visual Studio,
• Tortoise GIT, Tortoise SVN, Visual SVN, CodeCompare,
• JetBrains TeamCity,
JetBrains DotPeek, DNSpy, ILSpy,
• Atlassian Trello,
• Microsoft Skype,
Toggl,
• VoidTools Everything,
• Microsoft Visual Studio Code, Sapien PowerShell Studio, PowerShell ISE Editor,
• Microsoft Office, Microsoft Thunderbird,
• Axialis Icon Workshop.

Zapewniamy:
• Dobrą atmosferę,
• Sprzęt stosownie do potrzeb,
• Oprogramowanie stosownie do potrzeb,
• Pracę zdalną na maszynach wirtualnych,
• Mail w domenie firmowej,
• Szyfrowane udziały SCP na przechowywanie plików,
• Spotkania integracyjne wedle propozycji, knajpa, grill, pizza, bilard, kręgle, strzelnica.

Informacje dodatkowe:
• Elastyczny grafik prac,
• Umowa B2B, zlecenie lub UoP,
Angielski wymagany powyżej poziomu B2,
• Praca może być traktowana, jako zaliczenie obowiązkowych praktyk na uczelni,
• Student dostaje wpis w dzienniczku praktyk oraz niezależne papierowe zaświadczenie,
• Zwracamy uwagę na kreatywne myślenie i innowacyjność rozwiązań,
• Kluczowa jest staranność i myślenie przyszłościowe,
• Mile widziane podstawowe obycie z tworzeniem graficznych interfejsów użytkownika.

CV ze zgodą na przetwarzanie informacji na potrzeby procesu rekrutacji proszę przesłać na adres alamandra007 małpiszon gmail kropa com.

Strona stworzona 29.04.2017 21:25:54